Akutol spray + Akutol stop spray, DUOPACK (2x60 ml)

€21,50 / ks €17,92 bez DPH
Na sklade viac ako 20 ks
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Akutol sprej je plastický obväz na báze akrylátového kopolyméru, ktorý slúži k rýchlemu ošetreniu odrenín a drobných rán (v domácnosti, pri zahradničení, pri práci v poľnohospodárstve alebo pri športe). Po nanesení vytvára vodeodolnú ochrannú vrstvu, zabraňuje prístupu mikroorganizmov z vonkajšieho prostredia. Zasychá už do 2 minút. Na odstránenie obväzu dôjde samovoľne po 3-4 dňoch postupne, prebiehajúcim oslabením plastickej vrstvy jej odieraním pri bežne vykonávaných činnostiach.

Akutol Stop sprej je zastavovač krvácania obsahujúci bylinné zložky (aloe, rakytník, harmanček, nechtík). Morské a bylinné zložky ranu upokojí a hydratuje. Prípravok slúži na ošetrenie drobných povrchových poranení. Vytvára nad poranením práškovú vrstvu, ktorá z poraneného miesta absorbuje krv za vzniku chladivého hydrogélu.


Technický popis

Akutol Stop sprej je zastavovač krvácania obsahujúci bylinné zložky (aloe, rakytník, harmanček, nechtík). Morské a bylinné zložky ranu upokojí a hydratujú. Prípravok slúži na ošetrenie drobných povrchových poranení. Vytvára nad poranením práškovú vrstvu, ktorá z poraneného miesta absorbuje krv za vzniku chladivého hydrogélu.

Balenie: 2x 60 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: