Dobry den rada by som sa informovala ohladom pristroja ktory mate ak sa osoba dusi. Ze aka je ucinnost ci mate skusenosti pozitivne lebo niekde citam ze to nefunguje niekde ze ano tak mam dilemu. Dakujem pekne s pozdravom Krajcovicova
Potrebujeme Váš súhlas na využitie jednotlivých cookies, aby sme Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na „Súhlasím“.
Diskusia
Dominika Krajcovicova