Elektródy pre dospelých k PowerHeart G5

€100 / ks €120 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Náhradné elektródy PowerHeart G5 pre dospelých sú jednorazové elektródy určené na KPR u dospelých pacientov. Elektródy sú unipolárne (nepolarizované), čo znamená, že každá elektróda môže byť nalepená na pravej alebo ľavej strane hrudníka. Doba skladovania je 2 roky od dátumu výroby. Samotestovací program Rescue Ready sa spúšťa každý deň a zakaždým testuje a kontroluje funkčnosť batérie, softvéru a elektród. Keď sú elektródy pripojené k defibrilátoru a vyprší ich platnosť, zariadenie zapípa a kontrolka pripravenosti na použitie sa zmení zo zelenej na červenú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné elektródy pre dospelých pre defibrilátor PowerHeart G5 sú jednorazové elektródy určené na KPR u dospelých pacientov .

Elektródy pre dospelých k PowerHeart G5 sú unipolárne (nepolarizované), čo znamená, že každú z elektród je možné nalepiť ľubovoľne na pravú alebo ľavú stranu hrudi. Doba skladovania je 2 roky od dátumu výroby.

Samotestovací program Rescue Ready sa spúšťa každý deň a zakaždým testuje a kontroluje funkčnosť batérie, softvéru a elektród. Keď sú elektródy pripojené k defibrilátoru a vyprší ich platnosť, zariadenie zapípa a kontrolka pripravenosti na použitie sa zmení zo zelenej na červenú.

Vlastnosti:

  • kompatibilný s defibrilátorom PowerHeart G5
  • bez funkcie iCPR
  • jednorazové
  • pre dospelých pacientov
  • unipolárny - môže byť nalepený na ľavej alebo pravej strane hrudníka
  • trvanlivosť: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: