Physio Control - CHARGE PAK - sada pre LIFEPAK CR PLUS (2 páry elektród)

€468 / ks €390 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Náhradná vymeniteľná batéria sada CHARGE-PAK a dva páry elektród QUIK-PAK pre defibrilátor AED LIFEPAK CR PLUS. CHARGE-PAK je vymeniteľná nabíjateľná batéria, ktorá dobíja vnútornú batériu defibrilátora. Energiu na prevádzku zariadenia potom dodáva vnútorná batéria zariadenia. CHARGE-PAK musí byť neustále v prístroji, aby sa zabránilo poškodeniu vnútornej batérie defibrilátora. Súprava obsahuje dva páry jednorazových elektród a batériu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná vymeniteľná batéria sada CHARGE-PAK a dva páry elektród QUIK-PAK pre defibrilátor AED LIFEPAK CR PLUS. CHARGE-PAK je vymeniteľná nabíjateľná batéria, ktorá dobíja vnútornú batériu defibrilátora. Energiu na prevádzku zariadenia potom dodáva vnútorná batéria zariadenia. CHARGE-PAK musí byť neustále v prístroji, aby sa zabránilo poškodeniu vnútornej batérie defibrilátora. Súprava obsahuje dva páry jednorazových elektród a batériu.

Kompatibilný len s defibrilátormi LIFEPAK CR PLUS.  K defibrilátorom Lifepak 500, 1000, CR 2 je potrebné dokúpiť ďalšie príslušenstvo.

Balík obsahuje:

  • 1x batéria CHARGE PAK
  • 2x elektródy QUIK-PAK
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: