Exteriérová Skrinka ARKY Core Classic alarm - vykurovanie - odvetrávanie - osvetlenie

€570 / ks €684 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Neprehliadnuteľný vzhľad AED skrinky. Odolná prachu a dažďu: IP55. Určená pre AED všetkých značiek. Je schopná zvládnuť umiestnenie v rôznych náročných prostrediach.

Skrinka je vhodná pre všetky dostupné modely AED defibrilátorov na našom trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

ARKY Core Classic

Naše dlhoročné globálne skúsenosti sme využili na vývoj skrine, ktorá má všetky potrebné špecifikácie na ochranu AED v akejkoľvek situácii.

Skriňa má:

  • Vetranie a kúrenie
  • Vnútorné osvetlenie
  • Hodnota IP 55
  • Funkcia alarmu

Vetranie a vykurovanie chráni AED pred teplotami medzi -30 °C a 50 °C. Core má vnútorné osvetlenie, ktoré zaisťuje, že je skrinka vždy viditeľná. S hodnotou IP 55 je odolný voči prachu a vode. Funkcia alarmu chráni AED pred krádežou a vandalizmom. Skrinka sa dá jednoducho otvoriť tlačidlom, po ktorom sa automaticky otvorí. Core Classic je vďaka svojmu dizajnu jasne rozpoznateľný ako AED skrinka a je vyvinutý pre akýkoľvek typ AED.

Narozdiel od najviac medializovaných skriniek pre AED defibrilátory na našom trhu (zelené skrinky otvárajúce sa z hora) má tento model vzhľadom na kvalitnejšie plasty, vyššiu IP ochranu, ako aj celkové kvalitnejšie prevedenie oveľa dlhšiu životnosť. 

Vzhľadom na vyššie IP krytie ako aj kvalitnejšie použité materiály majú dlhodobú životnosť. Veľkou výhodou je aj otváranie smerom nadol.
Taktiež energeticky úsporné osvetlenie skrinky zabezpečuje ľahšiu identifikáciu jej umiestnenia aj vo večerných hodinách.

VIDEO:

 

Sme tu od toho, aby sme Vám poradili a čakáme na Váš telefonát:

+421 911 882 888   info@spencermedical.sk

 

Reálna ukážka exteriérovej skrinky Arky Core Classic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: