Interaktívne školenie prvej pomoci - získate iba u nás zadarmo

Na školení prvej pomoci sa všetci účastníci naučia kroky základnej resuscitácie BLS vrátane použitia AED defibrilátora. Naši špecalisti priamo u Vás zrealizujú 2 hodinové intenzívne školenie s veľkým dôrazom na praktický výcvik. Samozrejmosťou je obľúbená časť a to následná voľná diskusia.

Účastníci školenia prvej pomoci za pomoci AED defibrilátora tak po jeho absolvovaní sebavedome zvládku poskytnutie prvej pomoci kedykoľvek a kdekoľvek.

Ku každej objednávke AED defibrilátora od nás automaticky získate bezplatné zaškolenie jednym z našich profesionálnych záchranárov úplne zadarmo.

Školenia sú realizované našimi profesionálnymi záchranármi na celom území SR a pozostáva z 3 častí:

  • Teoretická časť
  • Ukážka použitia AED defibrilátora
  • Praktická časť

Teoretická časť

Naučíme Vás základné kroky resuscitácie, schopnosť rozpoznať zástavu srdca, ako správne volať o pomoc, aké má byť správne tempo a hĺbka pri stláčaní hrudníka, ako aj popis jednotlivých krokov resuscitácie.

Ukážka použitia AED defibrilátora

Školiteľ Vám získané teoretické znalosti ukáže pri simulovanej modelovej situácii za pomoci interaktívnej tréningovej figuríny ako aj AED defibrilátora.

Praktická časť

Teóriu, už máme za sebou...teraz prichádza tá najdôležitejšia a najzábavnejšia časť. Nadišiel čas si počuté a videné poznatky vyskúšať v praxi. Aj tu platí zlaté dobré pravidlo - tréning robí majstra.